Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér elektro: mzda od 50.000,-, jedna směna #Tdeic

referenční číslo: 66190e5e31db27671c80fd09 | aktuálnost: 29.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máme otevřenou pracovní pozici jak pro ambiciózní absolventy elektrotechniky, tak pro zkušené profesionály toužící po nových výzvách. Pracovní příležitost v elektro-konstrukci a vývoji strojů pro potravinářský průmysl je jako stvořená pro ty, kteří hledají spojení teorie s praxí nebo chtějí dál rozvíjet své odborné dovednosti. Pokud jste připraveni vstoupit do dynamického prostředí plného inovací, neváhejte a ozvěte se nám ještě dnes!
Náplň práce:
- elektro-konstrukce a vývoj speciálních strojů
- technická příprava výroby
- podpora výroby, řešení specifických úkolů
- práce se stroji se systémy Lenze, Siemens, Beckhoff

Požadujeme

- AJ na komunikativní úrovni

Nabízíme

- motivující platové ohodnocení
- placené přesčasy
- flexibilní pracovní doba
- možnost profesního a osobnostního růstu
- 5 týdnů dovolené
- stabilní zázemí silné společnosti
- příspěvek na dovolenou a Vánoce ve výši 21%
- příspěvek na stravování
- firemní jídelna – cena oběda je 40 Kč
- příspěvek na penzijní fond 1.400 Kč/měsíc
- jazykové a firemní vzdělávání
- nástup dle dohody

Mzda: 50 000 - 80 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Energetika, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita