Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér - elektro | bez angličtiny !

referenční číslo: 16-9-393616 | aktuálnost: 27.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš vyhlášku 50 a umíš i v CADu? Všude po tobě chtějí angličtinu, ale jazyky nejsou tvá parketa?

Přidej se k nám do našeho stabilního a hlavně skvělého týmu!

Dáme šanci zkušenému, ale i absolventovi!

Náplní tvé práce bude:
- návrhy elektro řešení pro naše produkty
- příprava elektro dokumentace a kusovníků
- zpracování technických řešení
- příprava výrobní dokumentace

Požadujeme

- SŠ/VŠ vzdělání
- vyhláška 50 - alespoň §6
- znalost AutoCAD
- znalost 3D CAD (může být Inventor, SolidWorks, ...)
- pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

- 13. plat
- 5 týdnů dovolené
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní/životní pojištění
- pravidelná valorizace mzdy
- příspěvek na sportovní aktivity
- jazykové kurzy na pracovišti
- možnost kariérního růstu

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Uherské Hradiště, Uherské Hradiště,

Region: Zlínský kraj, Česká republika

Obor: Zdravotnictví, sociální služby, farmacie

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy