Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér - elektro (40-45.000 Kč)

referenční číslo: 54258 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušený kontruktér se zaměřením na elektro? Máte praxi s tvorbou úpravami dokumentace, elektro schémat a kusovníků?
Pak neváhejte a zašlete nám své CV ještě dnes a přečtěte si více o pozici:

KONSTRUKTÉR - ELEKTRO (40-45.000 Kč)

Náplň práce

  • tvoření a úpravy elektro schémat a výkresové dokumentace
  • specifikace kabelových svazků
  • komunikace napříč odděleními a se zahraničními kolegy
  • spolupráce při zaškolování nových zaměstnanců
  • příprava nových návodů

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ obor elektronika nebo elektroechnika
  • znalosti slaboproudé elektrotechniky
  • zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou
  • angličtinu nebo němčinu
  • Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

  • práci pro významnou nadnárodní společnost
  • odpovídající mzdové ohodnocení (juniorní a seniorní rozložení mzdy)
  • pravidelné čtvrtletní prémie
  • obědy zdarma
  • příspěvky na sport, kulturu a volný čas
  • volání v rodině zdarma a dále zvýhodněné
  • teambuildingové akce
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce: Praha - východ

Mzda: 40 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika