Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér | CAD

referenční číslo: 53812 | aktuálnost: 30.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do české výrobní společnosti, která spolupracuje se značkami jako je Škoda Auto či Bentley, hledám ambiciózního konstruktéra, který umí pracovat v CAD. Neváhej zaslat svůj životopis a přidej se k přátelskému týmu lidí, který pracuje na unikátních projektech. Pozice je vhodná také pro juniorní kandidáty či kreativní absolventy.
Stereotyp tě na této pozici rozhodně nečeká. Budeš mít na starosti výkresovou dokumentaci, tvořit nové návrhy či upravovat stávající výkresy dle požadavků zákazníka. Budeš podporou také obchodnímu oddělení - společně s kolegou obchodníkem budete tvořit návrhy cenových nabídek a kalkulací pro zákazníky.

Požadujeme

Očekáváme pečlivého a kreativního konstruktéra, který má znalost CAD (CATIA) a v případě potřeby se na běžné komunikativní úrovni domluví v angličtině.
Výhodou je zkušenost na pozici konstruktéra. Uvítáme ale i absolventy, kteří se orientují ve výkresové dokumentaci a mají znalost CAD systému.

Nabízíme

Můžete se těšit na zajímavé mzdové ohodnocení a systém kvartálních odměn. Nabízíme flexibilní začátek a konec pracovní doby, home office, více než 5 dnů volna nad rámec dovolené, stravenkovou kartu či odměny za životní jubilea. Čeká tě tým přátelských kolegů a firemní společenské akce.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl