Typ nabídky

Minimální mzda

Konstruktér (až 45 tisíc + bonusy)

referenční číslo: 53031 | aktuálnost: 05.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do našeho konstrukčního týmu hledáme strojního konstruktéra. Umíte konstruovat v některém 3D programu a hledáte novou práci přímo v Olomouci? Pojďte k nám. Jste stabilní Olomoucká firma s tradicí a zázemím nedaleko centra města. Pošlete nám životopis.
Konstrukce v 3D programu Projekce strojních komponent i celých sestav Spolupráce s kolegy a výrobou

Požadujeme

Zkušenosti s konstrukcí 3D SŠ/VŠ strojírenství Schopnost spolupracovat, komunikovat v týmu

Nabízíme

Mzda až 45 tisíc Pravidelné bonusy ke mzdě Dovolená navíc Příspěvek na penzijní spoření Závodní jídelna Příspěvek na stravování Přispějeme na kurzy a školení Smlouva na dobu neurčitou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 38 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl