Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Konstruktér, 40 000-60 000 Kč

referenční číslo: 53525 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro plzeňskou společnost hledáme kandidáty na pozici Konstruktér.
zpracování návrhů konstrukčních řešení práce se systémem CAD tvorba a práce s technickou a výkresovou dokumentací spolupráce v rámci konstrukčního týmu

Požadujeme

předchozí zkušenost na obdobné pozici znalost systému CAD/SolidWorks/CATIA schopnost pracovat s MS Office (zejména MS Excel) středně pokročilá znalost anglického nebo německého jazyka (min. úroveň B1)

Nabízíme

flexibilní pracovní doba pravidelné bonusy a prémie příspěvek na dopravu příspěvek na penzijní připojištění 5 týdnů dovolené závodní stravování a příspěvek na stravování kafeterie možnost Multisport karty možnost dalšího vzdělávání (např. jazykové kurzy)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Technika, elektrotechnika, Řemesla, výroba, Výroba, průmysl