Typ nabídky

Minimální mzda

Komoditní nákupčí - výroba (až 55.000 Kč)

referenční číslo: 36599 | aktuálnost: 17.05.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti v oblasti nákupu ve výrobní společnosti a chcete je dál rozvíjet? Pokud k tomu ještě ovládáte anglický jazyk, je tato nabídka přesně pro Vás!

Mezinárodní výrobní společnost působící hledá posilu na pozici:

KOMODITNÍ NÁKUPČÍ - VÝROBA (až 55.000 Kč)

Náplň práce

  • nákup svěřeného produktového portfolia
  • vyhledávání nových dodavatelů i komunikace s těmi stávajícími
  • analýzy trhu, rozvoj nákupní strategie
  • dohled nad kvalitou a náklady
  • kooperace napříč společností a v rámci projektového týmu

Požadujeme

  • SŠ či VŠ vzdělání ideálně technického směru
  • praxi na obdobní pozici
  • anglický jazyk na úrovni potřebné k vyjednávání podmínek nákupu (německý jazyk velkou výhodou)
  • znalost práce v ERP systému (ideálně SAP)
  • samostatnost, komunikační dovednosti

Nabízíme

  • stabilní zaměstnání v mezinárodní společnosti
  • týden dovolené navíc + sick days
  • závodní kantýnu + příspěvek na stravování
  • zkrácenou pracovní dobu (7,5 hodiny)
  • odborné vzdělávací kurzy
  • příspěvky na volnočasové aktivity
  • místo výkonu práce: Žďársko

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup