Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Kolega/yně do účtárny - nástup ihned!

referenční číslo: 56050 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste milovník čísel s praxí a organizační schopností? Zodpovědnost a pečlivost je Vám vlastní a momentálně hledáte právě pozici účetní? NEHLEDEJTE, ale představte se mi v životopise - právě jedno volné místo máme!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za správu, vystavovaní a evidenci faktur
  • Správa skladů, majetku, finančních toků a kont
  • Práce v interním systému a vedení důkladné evidence všech položek
  • Zpracování statických výkazů za společnost
  • Uzávěrky a DPH, reporty, audity aj.
  • Důrazné dodržování termínů

Požadujeme

  • Min. SŠ - ekonomického směru
  • Praxe na podobné pozici ve výrobní firmě
  • Orientace v legislativě a účetní problematice, včetně DPH
  • PC - balíček MS Office, interní systémy
  • AJ/NJ - komunikativní úroveň - velkou výhodou
  • ŘP - sk.B - aktivní řidič / ochota cestovat
  • Zodpovědný, pečlivý přístup a schopnost samostatné práce

Nabízíme

  • Nástupní plat od 37.000 Kč/ dle zkušeností
  • Flexibilní pracovní doba s pevným jádrem
  • 25 dní dovolené
  • Prémie
  • Příspěvky
  • Dotovaná strava / stravenky
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní akce
  • Místo výkonu: Veselí nad Moravou +10km

Mzda: 37 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Ekonomika