Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Klientský Poradce v cestovním ruchu v Řecku

referenční číslo: 53640 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Změňte svůj život - Připojte se k nám v Řecku! Máte touhu po práci v zahraničí a hledáte nové příležitosti? Pokud ano, máme pro Vás úžasnou nabídku - Klientský Poradce v cestovním ruchu v Řecku. Pokud máte dokonalou znalost angličtiny a češtiny a toužíte po práci v moderní mezinárodní společnosti s vynikajícími benefity, hledáme právě Vás!
Budete prvním kontaktním místem pro prvotřídní světové partnery v oblasti ubytování Řešit základní dotazy a požadavky, jako jsou úpravy pokojů, cen a dostupnosti, nástroje extranetu atd. Poskytovat přesnou, platnou a úplnou informaci pomocí správných nástrojů, metod a procesů Zajištovat vysokou úroveň partnerských služeb a pozitivní zkušenosti partnerů

Požadujeme

Rodilý mluvčí nebo pokročilý v českém jazyce Velmi dobrá mluvená a psaná angličtina (C1) Ochota přestěhovat se do Atén, Řecko Práce na směny, včetně nočních a víkendových Práce z kanceláře v Aténách Výborné komunikační dovednosti Běžná uživatelská znalost MS Office hlavně Word a Excel Trpělivost, empatie a orientace na zákazníka

Nabízíme

Relokační balíček Měsíční bonus Extra roční bonusy Zdravotní pojištění Možnosti kariérního růstu Prvotřídní školení a rozvoj Práci v živé a energické kanceláři se skutečným týmovým zaměřením v centru Atén Multikulturní a moderní pracovní prostředí
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Řecko

Obor: Ostatní