Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Klempíři, pokrývači, tesaři *

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 16320220707 | aktuálnost: 16.06.2024

IZOLTING MORAVIA s.r.o.

Upřesňující informace

Požadavky: samostatnost, zodpovědnost, pracovitost, manuální zručnost, práce ve
výškách
Náplň práce: izolatérské práce, klempířské a pokrývačské práce, veškeré pomocné
práce vyplývající z dané situace na staveništi. Zaměstnanec se dále bude řídit pokyny
jednatelů, stavbyvedoucích a mistrů.
Nabízíme: pracovní doba od pondělí do pátku pouze v regionu, platové ohodnocení, dynamické pracovní prostředí, zázemí stabilní společnosti,
firemní benefity (stravenky, příspěvky na životní pojištění a penzijní připojištění, atd.)
ov.10.1.22

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Místo pracoviště: Bučiska 621, Rožnov pod Radhoštěm, 75661

Region: Zlínský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Cizince