Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Key Account Manager | strojírenství

referenční číslo: 53923 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do strojírenské společnosti na Novojičínsku hledám zkušeného Key Account Manažera. Pokud máte na obdobné pozici zkušenost, disponujete komunikativní angličtinou či němčinou a poohlížíte se po nové profesní výzvě, neváhejte se nám ozvat!
Hledání nových obchodních příležitostí v oboru strojírenství Udržování vztahů se stávajícími zákazníky Příprava cenových nabídek, vyjednávání cen a podmínek Denní komunikace se zákazníky, zodpovídání dotazů Záznam z obchodních jednání a reporting

Požadujeme

Min. SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru Praxe na obdobné pozici v oboru strojírenství Anglický nebo německý jazyk na komunikativní úrovni slovem i písmem Výborné vyjednávací a komunikační dovednosti, samostatnost Pozitivní osobnost, proaktivní přístup, analytické myšlení, zaměření na výsledek

Nabízíme

Týden dovolené navíc Flexibilní pracovní doba Příspěvek na penzijní připojištění Dotované závodní stravování Příspěvek na dopravu Příspěvky na životní jubilea, výročí apod. Cafeterie Možnost kariérního růstu Zkrácená pracovní doba na 7,5 h Závodní preventivní péče, volnočasové aktivity
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup