Typ nabídky

Minimální mzda

KEY account manager s NJ | služební automobil

referenční číslo: 52795 | aktuálnost: 11.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Tradiční česká výrobní společnost v Kolíně s dlouholetou tradicí přijme do svého týmu nové kolegy na pozici: Key account manager s NJ. Hledáte stabilní práci s využitím německého jazyka, která vás bude bavit? Máte technické vzdělání nebo praxi na obdobné pozici ve výrobní společnosti? Dejte nám o sobě vědět a pojďte do toho s námi. Nástup do kmene společnosti.
udržování a rozvoj dlouhodobých vztahů se zákazníky (Česko, Německo, Rakousko) aktivní komunikace se zákazníky vyhledávání nových zákazníků, navázání spolupráce, budování vztahů příprava obchodních plánů a odpovědnost za jejich plnění návrh obchodních podmínek spolupráce se zákazníky vedení obchodní administrativy analýza trhu a aktivní předávání informací a podnětů do firmy podíl na řízení akcí na podporu prodeje

Požadujeme

ukončené SŠ (technický směr, polygrafie výhodou) praxe na obdobné pozici min. 3 roky (z výrobní společnosti, nebo polygrafie) zkušenosti z mezinárodního obchodu NJ - komunikativní úroveň podmínkou - zahraniční cesty a každodenní komunikace se zákazníky zkušenosti se zakázkovou výrobou výhodou výborné komunikativní a prezentační dovednosti příjemné vystupování, pozitivní a aktivní přístup k práci

Nabízíme

fixní mzda + provize z prodeje pružná pracovní doba služební automobil mobilní telefon a notebook vlastní jídelna (dotované obědy) 2 sick-days k řádné dovolené i další dny navíc (rostoucí dovolená) firemní ubytování po dobu zaučení (pokud jste z daleka) finanční ohodnocení s ohledem na Vaše předchozí zkušenosti odborné zaškolení na naše produkty řadu interních kurzů a školení pracovněprávní poradenství
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup, Služby, osobní služby, au-pair, Výroba, průmysl