Typ nabídky

Minimální mzda

Junior účetní U mezinárodní společnosti (35.000 KČ)

referenční číslo: 55393 | aktuálnost: 15.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Právě jste dokončili ekonomické vzdělání a hledáte práci? Zajímá vás oblast DPH vybraných států EU, nebo se rádi naučíte něco nového? Pošlete nám Váš životopis a začněte svou kariéru u nás!

Náplň práce

  • Budete připravovat podklady DPH pro vybrané členské státy Evropské unie a Spojeného království
  • Každodenní rutinou bude práce v programu SAP, nevyhnete se ani systému INTRASTAT pro EU a ČR
  • Budete vést a připravovat evidenci plateb DPH a také provádět audit
  • Bez anglického jazyka se neobejdete, budete jej používat při komunikaci s našim finančním ředitelem
  • Spolupracovat budete i s ostatními kolegy a daňovými poradci

Požadujeme

  • Musíte mít minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru!
  • Anglický jazyk na dobré, komunikativní úrovni
  • Základní orientaci ve světě MS Office
  • Pečlivost, samostatnost, radost s učení se nových věcí!
  • Výhodou jsou znalosti z oblasti DPH, nebo podvojného účetnictví
  • Ochotu dojíždět na místo výkonu práce

Nabízíme

  • Práce v úspěšné mezinárodní společnosti
  • Sympatický kolektiv a příjemné pracovní prostřední
  • 20 dní dovolené
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Benefitní karta
  • Dotovaná strava
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Nymburk

Mzda: 30 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Ekonomika