Minimální vzdělání

Vhodné pro

Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Tato pracovní pozice není aktivní. Prohlédněte si podobné nabídky práce.

Junior účetní - příprava podkladů DPH

referenční číslo: 53112 | aktuálnost: 01.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Junior účetní - příprava podkladů DPH

Náplň práce

Pro společnost specializující se na výrobu elektroniky, zejména spotřební elektroniky a domácích spotřebičů, hledám do 7členného finančního týmu posilu na pozici junior DPH specialistu. Mezi hlavní produkty společnosti, které vyrábí, patří televizory, mobilní telefony, klimatizační jednotky, ledničky, pračky a další. Společnost se snaží inovovat ve svých produktech a držet krok s technologickými trendy, aby uspokojila potřeby spotřebitelů. Dále se zabývá výzkumem a vývojem nových technologií v oblasti elektroniky.
příprava podkladů DPH pro EU země (PL,NL,IT,HU,FR,ES,DE,BE,AT) a UK komunikace a spolupráce s daňovými poradci práce v programu SAP statistický výkaz INTRASTAT úzká spolupráce s finančním ředitel v AJ

Požadujeme

SŠ/VŠ nejlépe ekonomického zaměření základní orientace v oblasti DPH uživatelská znalost MS Office (excel) komunikativní AJ (každodenní komunikace) samostatnost, pečlivost, spolehlivost ochota docházet do kanceláře po-pá od 7:00 - 15:30

Nabízíme

zázemí mezinárodní společnosti firemní vzdělávání možnost seberealizace a odborného růstu práce na plný úvazek, vhodné pro absolventy nástup možný ihned slevy na firemní produkty závodní stravování (oběd za 45 Kč)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY
Naše inzeráty jsou v některých případech psány v ženském nebo mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě se nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup naší společnosti k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví

Pracovní poměr: Plný úvazek