Typ nabídky

Minimální mzda

Junior-technik/inženýr: 13. a 14. plat, bonusy, i HO #VzqYO

referenční číslo: 65e04a45d2e3b0da9fea4b3c | aktuálnost: 30.03.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Pokud jsi junior technického, strojírenského nebo chemického oboru, či právě dokončuješ své studium a přemýšlíš o budoucím směřování. Máme pro tebe skvělou nabídku v nadnárodní společnosti. Naskoč do pracovního života s možností využít své odborné znalosti v praxi a plně se zapojit do pracovních procesů. Tato příležitost ti umožní získat rozsáhlé zkušenosti v různých typech výroby a seznámit se s celým výrobním procesem v jedné z největších firem v této lokalitě. Nechej své dovednosti vyniknout a rozvíjej se ve stimulujícím pracovním prostředí!
Náplní tvojí práce případně bude:
- účast na projektech, kde je možnost se stát i vedoucím projektů
- analýza výrobních parametrů a optimalizace procesů
- hledání nových technologických postupů

Požadujeme

- VŠ techn./stroj./chem. směru

Nabízíme

- garantovaný 13. a 14. plat
- pravidelná valorizace mezd (4,5 - 5%)
- čtvrtletní pokrytí inflace
- flexibilní pracovní doba (zpravidla 7-15)
- občasná možnost HO
- volné víkendy
- sick days
- 5. týdnů dovolené
- práce v nadnárodní společnosti a možnost cestování
- zázemí firmy, která se pravidelně umisťuje v soutěži o nejlepšího zaměstnavatele
- možnost finančního a kariérního růstu
- benefity v podobě SODEXO kreditů až 5 800,- při nástupu
- stravenkový paušál
- příspěvky na životní a penzijní pojištění
- služební telefon s paušálem

Mzda: 35 000 - 41 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Strojírenství, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita