Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior specialista marketingu – mezinárodní společnost

referenční číslo: 53516 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chcete pracovat pro mezinárodní společnost s přátelskou a neformální atmosférou, která se zabývá obalovými materiály a sídlí v Říčanech u Prahy? Pozice je vhodná pro muže i ženy, kteří mají zájem se uplatnit v marketingu a ovládají angličtinu alespoň na středně pokročilé úrovni. Předchozí zkušenosti s marketingem jsou vítané, ale ne nutností. Hledáme především člověka, který se o marketing aktivně zajímá, sleduje trendy a bude přicházet s novými nápady, jak marketing ve společnosti vylepšit. Odměnou vám kromě fixní mzdy budou roční bonusy, 27 dní volna, flexibilní pracovní doba, příspěvky na stravování, Multisport kartu a mnoho dalšího! Nástup možný ihned nebo dohodou. Kanceláře v Říčanech u Prahy.
budete pomáhat e-commerce manažerovi se správou webových stránek (změny textu, aktualizace promo nabídek) uvítáme, když budete po zapracování přicházet s vlastními nápady, jak optimalizovat SEO text čeká vás i práce s online redakčními systémy a briefing e-newsletterů budete podporou manažerovi při práci s Google Ads, Bing a Sklik kampaněmi každé ráno aktualizujete data v marketingových a obchodních reportech na základě informací v systému také budete vytvářet příspěvky na sociální sítě (FB, Linked In, Youtube) písemná a telefonická komunikace v angličtině s kolegy ze zahraniční centrály podpora dalších marketingových aktivit

Požadujeme

SŠ vzdělání zápal pro marketing a orientace v tomto prostředí (pojmy SEO, PPC, GA4 vám nejsou cizí) minimálně středně pokročilá znalost angličtiny je třeba kvůli e-mailové komunikaci se zahraničními kolegy

Nabízíme

mzdové ohodnocení dle vašich zkušeností roční bonus cca v hodnotě vaší mzdy 25 dní dovolené 2 sick days flexibilní pracovní doba příspěvek na stravování příspěvek na Multisport kartu jazykové kurzy v pracovní době každý týden firemní snídaně kanceláře v Říčanech u Prahy velmi přátelská a uvolněná atmosféra na pracovišti smlouva na HPP nástup možný ihned či dohodou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations