Typ nabídky

Minimální mzda

Junior/ Senior Technik kvality

referenční číslo: 53035 | aktuálnost: 15.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáš práci v oblasti kvality mimo automotive? Jsi zkušený kvalitář nebo jsi junior a nebráníš se novému rozvoji v oblasti kvality? Tak je to ideální příležitost pro tebe. Pokud máš zájem, zašli nám svůj životopis.
kontrola kvality výrobků preventivní zlepšování kvality ve výrobních procesech monitorování nápravných a preventivních opatření ve výrobě závádění inovací v oblasti kvality kontrola výrobků za pomocí měřících zařízení zpracování naměřených dat zavádění ISO norem práce v pětičleném týmu zkušených kvalitářů

Požadujeme

ideálně SŠ technického zaměření předchozí zkušenost na obdobné pozici (výhodou) znalost ISO 90001 nebo 14001 (výhodou) angličtina na mírně pokročilé úrovni (A2/B1)

Nabízíme

nástupní mzda dle zkušeností ( 40 000 - 60 000 Kč) 30 dní dovolené přípěvek na dopravu - 3 Kč/km příspěvek na volnočasové aktivity - 5 500 Kč/ročně příspěvek na penzijní připojištění - 800 Kč/měsíčně příspěvek na zdraví - 1350 Kč/měsíčně obědy zdarma jazykové kurzy vzdělávací kurzy smlouva na dobu neurčitou důkladné zaškolení na pozici
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Karlovarský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl