Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior/Senior strojní konstruktér

referenční číslo: 53711 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Chceš se podílet na vývoji nových výrobků? Jsi zkušený konstruktér nebo čerstvý absolvent VŠ strojní? Pokud hledáš zázemí strojírenské firmy se zajímavým zaměřením, pošli nám svůj životopis.
vývoj nových prodůktů v rámci nových projektů design nových výrobků na základě požadavků zákazníka spolupráce s inženýringem u jednotlivých zkoušek a testování produktů konstrukce přípravků pro výrobu ve 3D programu spolupráce s výrobou ohledně dílů a technických záležitostí komunikace v angličtině

Požadujeme

absolvent SŠ/VŠ strojní nebo předchozí zkušenosti v oboru znalost některého programu 3D (Autodesk, AutoCAD) angličtina alepsoň na úrovni B1

Nabízíme

zajímavé finanční ohodnocení kvartální odměny k fixní mzdě příspěvek na stravování příspěven na penzijní připojištění příspěvek na volnočasové aktivity v podobě Flexipass jazyková výuka v pracovní době možnost kariérního růstu možnost občasného i HO dle domluvy vzdělávací a rozvojové školení flexibilní pracovní doba pracovní doba 7,5 hodiny
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl