Typ nabídky

Minimální mzda

Junior/senior seřizovač (23 - 28 000 Kč)

referenční číslo: 40313 | aktuálnost: 24.04.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš již alespoň minimální zkušenosti z výroby? Jsi ochotný pracovat na 3 směny? Rád se při práci s kolegy zasměješ? Tak to jsi náš chybějící parťák! Pošli nám svůj Životopis!!

Náplň práce

  • Seřizování a obsluha výrobního stroje
  • Jednoduchá administrativa
  • Kontrola výrobků

Požadujeme

  • Vyučení, popřípadě praxe technického směru
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Ochota pracovat na směny (ranní, odpolední, noční) 8 hodin.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Multisport karta
  • Příspěvek na dopravu
  • Příspěvek na penzijko
  • Bonusy
  • Místo výkonu práce: Žďár nad Sázavou

Mzda: 23 000 - 28 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Automobilový průmysl