Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior/ Senior Nákupčí - příležitost i pro absolventy

referenční číslo: 53400 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi absolvent VŠ s ekonomickým zaměřením a hledáš momentálně práci? Nebo máš už předchozí praxi v operativním nákupu? Právě ty máš možnost se přidat k nám. Neváhej a pošli nám tvůj životopis.
objednávka potřebného materiálu pro výrobu včasné zajištění dodávek materiálu evidence nakupovaného zboží provádění výběrových řízení s dodavateli výběr vhodného dodavatele jednání s dodavateli o cenách pravidelný reporting komunikace s centrálou v angličtině

Požadujeme

absolvent VŠ Ekonomické nebo předchozí praxe v nákupu angličtina na středně pokročilé úrovni

Nabízíme

kvartální bonusy k fixnímu platu odměny v podobě mimořádné prémie 25 dní dovolené sick days příspěvek na stravování příspěvek na penziní připojištění možnost profesního růstu důkladné zaškolení na pozici jazykové a vzdělávací kurzy v pracovní době flexibilní pracovní doba
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup