Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior/ senior IT programátor

referenční číslo: 53772 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Zajímá tě obor IT? Hledáš práci, kde by si využil svoje zkušenosti a znalost z IT oboru ? Pokud jsi IT nadšenec a hledáš novou pracovní příležitost, zašli mi svůj životopis.
správa a vývoj webových stránek práce s databázemi - vyhodnocení dat kódování a skriptování v interním systému spolupráce s mateřskou společností podpora výroby při řešení nestandardních problémů práce v menším týmu

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání znalost programovacího jazyka (např. C, Python, Java,) předchozí zkušenosti se skriptováním nebo databází (výhodou) angličtina ideálně na úrovni A2

Nabízíme

pravidelné každoroční navyšování mzdy Cafeteria system - využijete např. na sportovní aktivity, kulturu nebo dovolenou (6000 Kč /rok) flexibilní pracovní doba možnost i občasných homeoffice mobilní telefon, notebook 5 týdnů dovolené příspěvek na penzijní nebo životní pojištění dotované závodní stravování pitný režim na pracovišti zdarma jazykové kurzy a vzdělávací kurzy v pracovní době důkladné zaškolení na pozici
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů