Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior Sales Manager - Coworking Praha 4 - IHNED

referenční číslo: 54264 | aktuálnost: 18.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Staňte se součástí revoluce pracovní kultury! Jsme coworking kancelář celkem v 3 pobočkách– poskytujeme prostor pro produktivitu a efektivní práci místním profesionálům a expatům.
Role: Jako Junior Sales Manager budeš hrát klíčovou roli v identifikaci a akvizici nových klientů, stejně jako v péči o stávající zákazníky. Tasks: Udržovat dlouhodobé vztahy s našimi klienty, abychom dosáhli vysoké úrovně jejich spokojenosti. Denně být v kontaktu s našimi klienty, řešit jejich aktuální potřeby, navrhovat a vyjednávat relokace a efektivní využití prostorů. Zodpovědnosti: Vytváření obchodních nabídek. Vyjednávání podmínek pronájmu a smluvních dohod. Analýza potřeb zákazníků, formulace prodejních argumentů. Navrhování vhodných obchodních strategií a marketingových nástrojů ve spolupráci s Generální Manažerkou. Strategie a Plánování: Aktivní podílení se na přípravě celoroční obchodní strategie a její implementaci a realizaci. Příprava ročního plánu investic a obchodního plánu společnosti Marketing a Akce: Organizace prezentačních akcí pro stávající a potenciální zákazníky. Účast na obchodních událostech. Market Intelligence: Udržování povědomí o situaci na trhu a činnosti konkurence.

Požadujeme

Český jazyk – alespoň na úrovni C1 či mateřský jazyk Znalost AJ – min. úroveň B2 - interview will be in English VŠ vzdělání Praxe v oboru real estate výhodou Zájem o obor a chuť se dále rozvíjet Proaktivita a odpovědnost v nadprůměrné míře Přirozená komunikativnost a vysoká schopnost organizace práce Spolehlivost a pečlivost MS Office na dobré uživatelské úrovni

Nabízíme

5 týdnů dovolené sick days stravenky kurzy angličtiny zkrácená pracovní doba v pátek sleva na fitness centrum
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (64)