Typ nabídky

Minimální mzda

Junior product manažer- pneumatická automatizace - vhodné pro absolventy

referenční číslo: 53142 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme ambiciózního absolventa technického nebo strojírenského vzdělání pro pozici junior product manažera v oblasti pneumatické automatizace a rychlospojek. Tato pozice poskytuje jedinečnou příležitost zapojit se do inovativního průmyslového prostředí a stát se klíčovým členem našeho týmu.
Pozice je vhodná pro technicky zaměřené pracovníky (i absolventy), kteří mají zájem získat zajímavou technicko-obchodní praxi a pracovat na svém rozvoji. Budete technickou podporou u zákazníků a zároveň členem skvělého výrobního týmu. Zároveň budete pracovat na inovativních projektech pod taktovkou zkušených odborníků.

Požadujeme

SŠ s maturitou / VŠ technického zaměření (ideálně strojírenství) aktivní znalost AJ alespoň na úrovni B1/B2, NJ výhodou dobrá znalost práce na PC proaktivní přístup, komunikativnost, zodpovědnost, svědomitost, "tah na bránu", reprezentativní vystupování, schopnost vysokého nasazení ochotu učit se novým věcem praxe technického směru je výhodou, ne však podmínkou ŘP sk. B

Nabízíme

motivující finanční ohodnocení s pohyblivou složkou dle dosažených výsledků možnost podílet se na zajímavých průmyslových projektech perspektivní zaměstnání s možností seberealizace a profesního růstu technicky zajímavé produkty s potenciálem na trhu technická, obchodní a jazyková školení v Čechách i v zahraničí přátelský, výkonný tým spolupracovníků příjemné pracovní zázemí silné nadnárodní společnosti flexibilní pracovní dobu firemní stravování kulturu a atmosféru evropské společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup