Typ nabídky

Minimální mzda

Junior obchodník- čerpadlová technika

referenční číslo: 16349 | aktuálnost: 28.02.2018

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Jste obchodně a technicky zdatní? Máte obchodního ducha? Rádi cestujete? Pak je tato pozice určena přímo Vám!! Stabilní společnost podnikající v oblasti čerpadlové techniky patřící mezi špičku v České republice přijme kolegu na pozici: JUNIOR OBCHODNÍK- ČERPADLOVÁ TECHNIKA

Náplň práce

* prodej produktů (čerpadlová technika) * vyhledávání nových zákazníků * péče o stávající zákazníky * komunikace s instalačními firmami, projektanty, prodejci či stavebními a montážními firmami * reporting * práce formou home office

Požadujeme

  • alespoň roční obchodní praxi
  • znalosti z oboru TZB (stavařina, topenářství)
  • přehled v oblasti čerpadlové techniky
  • základní znalost anglického jazyka (týdenní reporting zahraničnímu vedení)
  • řidičský průkaz sk. B
  • samostatnost, loajálnost, komunikativnost

Nabízíme

  • zázemí mezinárodní společnosti
  • možnost práce formou home office
  • motivační finanční ohodnocení
  • služební automobil
  • mobilní telefon, počítač
  • dovolenou navíc
  • místo výkonu práce: region Střední Čechy, Praha, Ústecký kraj

Mzda: 20 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura, Obchod, prodej, nákup, Technika, elektrotechnika