Typ nabídky

Minimální mzda

Junior obchodně-technický zástupce - Morava

referenční číslo: 53171 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Skvělá příležitost pro absolventy technických oborů nebo oboru strojírenství, kteří hovoří anglicky nebo německy a chtějí nastartovat kariéru v inovativní firmě, která je za začátku provede krok po kroku v projektu zabývající se produkty pro lineární vedení, krytování, rychlospojky. Místo výkonu práce oblast Morava. Vhodné je tedy pokud bydlíte na Vysočině, v Jihomoravském nebo Moravskoslezském kraji. Sídlo firmy je v Severních Čechách. Možnost nástupu do zaměstnání je ihned.
ve spolupráci se stávajícím obchodně-technickým zástupcem pečovat o zákazníky akvizice nových obchodních příležitostí být odborným partnerem pro zákazníky a obchodní partnery budete odpovídat na technické dotazy samostatně řešit jednodušší aplikace budete aktivně spolupracovat v oblasti marketingu včetně účasti na veletrzích, domácích výstavkách a prezentací u zákazníků

Požadujeme

SŠ s maturitou / VŠ technického zaměření (ideálně strojírenství) aktivní znalost AJ alespoň na úrovni B1/B2, NJ výhodou dobrá znalost práce na PC proaktivní přístup, komunikativnost, zodpovědnost, svědomitost, "tah na bránu", reprezentativní vystupování, schopnost vysokého nasazení ochotu učit se novým věcem praxe technického směru je výhodou, ne však podmínkou ŘP sk. B

Nabízíme

motivující finanční ohodnocení s pohyblivou složkou dle dosažených výsledků možnost podílet se na zajímavých průmyslových projektech skvělého mentora, který vás provede začátky perspektivní zaměstnání s možností seberealizace a profesního růstu technicky zajímavé produkty s potenciálem na trhu technická, obchodní a jazyková školení v Čechách i v zahraničí přátelský, výkonný tým spolupracovníků příjemné pracovní zázemí silné nadnárodní společnosti flexibilní pracovní dobu firemní stravování kulturu a atmosféru evropské společnosti
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Obchod, prodej, nákup