Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior nástrojář (30 - 35 000 Kč)

referenční číslo: 55539 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Pokud jste manuálně zruční, máte zkušenosti s nástrojářskou prací, pak hledáme právě Vás na pozici nástrojaře do našeho technického oddělení.

Náplň práce

  • Provádění údržby a oprav nástrojů. Vaše odbornost zajistí bezchybný chod nástrojů a optimální výkon.
  • Preventivní údržba nástrojů. Pracujte preventivně a minimalizujte riziko výpadků.
  • Spolupráce při řešení technických problémů.
    Vaše analytické schopnosti budou klíčové při řešení technických výzev a zajištění oprav nástrojů.
  • Se vší precizností a pozorností identifikujte a odstraňujte příčiny poruch.
  • Úprava a výroba drobných dílů na obráběcích strojích. Vaše zručnost přijde vhod při tvorbě nových komponent.
  • Zajistěte, aby veškerá práce byla řádně zdokumentována pro další referenci.

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického směru
  • Praxe jako Nástrojář - výhodou
  • Orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

  • Mzda dle praxe. Vaše odměna bude odrazem vašich dovedností a úspěchů.
  • Náborový příspěvek 30 000 Kč: Máme zájem o vše připojení do našeho týmu.
  • Odměny/Prémie. Za vaše vynikající výkony.
  • Pro šikovné kariérní růst. U nás máte možnost rozvíjet své dovednosti a postupovat.
  • Stravenky. Aby byla vaše energie na správné úrovni.
  • Příspěvek na penzijko. Myslíme i na vaši budoucnost.
  • Příspěvek na dojíždění
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Mzda: 30 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství, Automobilový průmysl