Typ nabídky

Minimální mzda

Junior koordinátor digitálních kampaní ( vhodné pro ABSOLVENTY)

referenční číslo: 53376 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste zapálená osobnost, která doutná pro svět marketingu a ukrývá v sobě obchodní potenciál? Nejste spokojeni pouze s dosahováním stanovených cílů, ale dokážete přijít s průlomovým nápadem či inovacemi, které povedou Vás a Vaše oddělení k novým výšinám úspěchu? Pokud ano, pak čtěte pozorně, protože mám pro vás nabídku, která se jen tak často nevidí! Úspěšná mezinárodní firma specializující se na prodej pojištění hledá nového člena do svého týmu! Pokud máte vášeň pro digitální marketing a touhu přispět k úspěchu kampaní, tak právě Vás hledáme! Pojďte se přidat k týmu a staňte se klíčovou součástí přátelské a dynamické společnosti, kde Vaše energie a odhodlání budou oceněny a kde lze dosáhnout ještě větších úspěchů!
Společnost využívá online kampaně (sociální sítě, Google Ads, apod.), aby rozšířila svoje portfolio klientů. Tyto kampaně jim generují tzv. online leady, tj. nové obchodní příležitosti, které budete zpracovávat a předávat kolegům na příslušné oddělení. Dále vás bude čekat: Spolupráce s oddělením marketingu, obchodu a call centrem Optimalizace procesů na straně call centra za účelem zvýšení prodeje a případné návrhy pro zlepšení Zodpovědnost za přípravu, vedení a vyhodnocování svěřených projektů (kampaní) Kontrola finanční stránky projektů a zodpovědnost za dodržení stanoveného budgetu Pravidelní analýza a vyhodnocování výsledků kampaní

Požadujeme

Praxe není požadovaná – vše vás rádi naučíme Výhodou je dokončené VŠ vzdělání (v oblasti ekonomiky a marketingu) Chuť učit se novým věcem Anglický jazyk na úrovni B2 (spolupráce na mezinárodních projektech) Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost Analytické a komunikační dovednosti

Nabízíme

Pracovní prostředí tvořené skvělým šéfem a přátelskými kolegy Flexibilní pracovní dobu s pravidelným home office 25 dní dovolené a k tomu navíc 3 sick days Stravenkou kartu Příspěvek na volnočasové aktivity prostřednictvím Edenred Benefit Jazykové kurzy Příspěvek na městskou a příměstskou dopravu Cestovní pojištění pro Vás i Vaše rodinné příslušníky Příspěvek na doplňkové penzijní spoření Mobilní telefon a notebook Občerstvení na pracovišti Moderní kanceláře na Praze 4
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Marketing, reklama, public relations