Typ nabídky

Minimální mzda

Junior konstruktér (od 35.000 Kč)

referenční číslo: 44376 | aktuálnost: 20.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vzdělání technického směru a vyznáte se v 2D a 3D programech? Chcete se rozvíjet v oboru a získat novou praxi? Zašlete nám svůj životopis a staňte se členem našeho týmu!
Stabilní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici:

KONSTRUKTÉR (OD 35.000 Kč)

Náplň práce

  • Zhotovování dokumentace dle projekčních výkresů
  • Návrh a konstrukce strojních zařízení pro dopravu, dávkování a vážení sypkých materiálů
  • Práce s informačním systémem
  • Řízení výkresové dokumentace
  • Součinnost při realizaci zakázek ve fázi výroby a montáže

Požadujeme

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Znalost kreslicích programů 2D a 3D
  • Samostatnost, pečlivost a důslednost při řešení technických úkolů
  • Schopnost pracovat v týmu
  • Pracovní a osobní flexibilita
  • Znalost práce s programy MS Office
  • ŘP sk. B

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • Pružná pracovní doba
  • Možnost částečného Home Office
  • Bonusy a prémie
  • Možnost zapojit se do zajímavých a inovativních projektů
  • Pracovní prostředí podporující osobní a profesní rozvoj
  • Příležitost spolupracovat s odborníky ve svém oboru
  • Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje
  • Lokalitu: Ostrava

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Strojírenství