Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior finanční controller

referenční číslo: 53984 | aktuálnost: 03.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro předního mezinárodního poskytovatele spedičních a logistických služeb, který je velmi úspěšný v oblasti mezikontinentálních přeprav, hledám finančního controllera.
Podpora managementu společnosti Odpovědnost za provádění měsíčních závěrek Odpovědnost za přípravu reportů pro vedení a centrálu společnosti v Rakousku Provádění analýz nákladů a výnosů Komunikace s auditory Sledování nákladů a nákladových středisek, identifikace odchylek od plánu Příprava ročního plánu hospodaření společnosti a vyhodnocení jeho plnění Sestavování a příprava zprávy, tabulek a písemných finančních přehledů

Požadujeme

Minimálně bakalářské vzdělání ekonomického nebo finančního směru Praxe v oboru výhodou Velmi dobrou znalost práce s MS Excel (tabulky, grafy, funkce) Praxe v SAP pro Vás bude výhodou Znalost AJ na úrovni min. B2 (pravidelná komunikace s rakouskou centrálou) Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič) Analytické dovednosti a systematický přístup Ochotu učit se novým věcem Pečlivost při řešení každodenních úkolů Ochota docházet do kanceláře každý den - možnost Home Officu pouze vyjímečně

Nabízíme

Atraktivní finanční ohodnocení dle praxe Příjemné pracovní prostředí HPP na dobu neurčitou Možnost seberealizace a kariérního růstu 5 týdnů dovolené 13. mzda Prémie Stravenkový paušál 116 Kč/měsíc Příspěvek do Cafeterie 7.000 Kč/rok Výuka angličtiny v pracovní době Příspěvek na Multisport kartu Flexibilní pracovní doba Odborné zaškolení a podporu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj

Obor: Finance, pojišťovnictví, účetnictví, bankovnictví