Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Junior facility

referenční číslo: 54574 | aktuálnost: 31.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Spolupráce na zajišťování provozu a údržby objektu Vedení technické a provozní dokumentace objektu Spolupráce na zajištění řádného chodu objektu Systematické zlepšování procesů souvisejících s objektem společnosti Efektivní komunikace s dodavateli Příprava reportů (vedení provozní evidence a její analýza) Vytváření nabídek, příprava a organizace prací Evidence a zajištění revizí Odpovědnost za provoz vyhrazených zařízení

Požadujeme

SŠ nebo vyšší vzdělání technického směru Odborné znalosti z oblasti technického zařízení budov, případná praxe výhodou Odborná způsobilost v oboru – bývalá vyhl. 50/1978Sb. (nyní NV č. 194/2022 Sb.) nebo odborné zkušenosti v oboru instalatér/topenář výhodou Znalost AJ/NJ výhodou Organizační schopnosti Administrativní schopnosti Samostatnost, spolehlivost, týmová spolupráce Dodržování BOZP a PO Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Firemní benefity (odměny, stravenkový paušál, 25 dní dovolené, E-benefity, příspěvek na dopravu) Prostor pro seberealizaci a další rozvoj Kombinaci administrativní práce s výrazným přesahem do praxe
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup