Typ nabídky

Minimální mzda

Junior ERP specialista s AJ

referenční číslo: 7-15-399254 | aktuálnost: 30.11.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš za sebou alespoň rok práce s ERP systémem a nedělá ti problém každodenní komunikace v angličtině? Pak by právě pro tebe mohla být nová příležitost na pozici ERP SPECIALISTY!

Na téhle pozici budeš potřebovat především skvělé organizační a komunikační schopnosti. Tvým úkolem bude koordinovat dodavatele/zákazníky v případě výpadku systému a budeš komunikačním mezičlánkem mezi externími partnery a kolegy ohledně novinek, aktualizací apod.

Troufáš si na to? Tak zašli svůj životopis na jitka.pudivitrova@grafton.cz

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání
- schopnost komunikovat anglicky (každodenní využití)
- znalost ERP systému (ideálně SAP)

Nabízíme

- 13. mzda
- 5 týdnů dovolené
- možnost využití home office
- stravenkový paušál
- benefitní systém
- příspěvek na penzijní připojištění
- příspěvek na sportovní aktivity

Mzda: 40 000 - 55 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres České Budějovice, České Budějovice,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: Služby, osobní služby, au-pair

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita