Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

*jeřábník / jeřábnice

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28071380767 | aktuálnost: 15.06.2024

Železárny-Annahütte, spol. s r.o.

Upřesňující informace

CZ-ISCO 83431. Osobní kontakt po e-mailové domluvě na adrese halouzkova@annahutte.cz.
Požadavky: min. základní vzdělání, vyučení ve strojírenském oboru výhodou.
Náplň práce: jeřábník je samostatný pracovník. Provádí veškeré práce spojené s manipulací výrobků a zařízení dle přidělení. Je plně zodpovědný za včasnou a kvalitně provedenou přidělenou práci.
PD: Po-Pá 6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00 hod. Doba určitá na 2 roky s možností prodloužení.
Nabízíme: závodní stravování.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 21 300 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Dolní 3137/100, Prostějov, 79601

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince