Typ nabídky

Minimální mzda

Jednatel výrobní společnosti (polygrafie)

referenční číslo: 42838 | aktuálnost: 12.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do malé výrobní společnosti, která je špičkou ve svém oboru a zabývá se pouze zakázkovou výrobou, hledáme ekonomicky, obchodně a prozákaznicky zaměřeného manažera na jednatelskou pozici.

Požadujeme

Prokazatelná manažerská zkušenost nejlépe z výrobního závodu Ekonomické znalosti Obchodní a komunikační schopnosti, prezentační dovednosti Pokročilá znalost německého jazyka slovem i písmem Zaměření na spokojenost zákazníků Osobnost s nadšením pro věc a schopností motivovat druhé

Nabízíme

Jednatelskou smlouvu Zázemí stabilní nadnárodní společnosti Fixní měsíční ohodnocení a roční bonus 30 dní dovolené Služební automobil i k soukromému užití
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 80 000 - 100 000 Kč / měsíc

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl, Management