Typ nabídky

Minimální mzda

Java vývojář (HPP, IČO, full remote)

referenční číslo: 45567 | aktuálnost: 29.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro firmu sídlící v Plzni, která se velice dobře stará o své zaměstnance a nabízí nadstandardní benefity, hledáme Java vývojáře/řku.
Pokud máte praxi jako vývojář/ka a chtěl/a byste se účastnit velice zajímavých projektů nebo jste absolvent a hledáte první pracovní příležitost, neváhejte mě kontaktovat pro bližší informace.

Možná práce na plný nebo částečný úvazek, popřípadě OSVČ.
Softwarové řešení svěřené aplikace (webové, mobilní) s ohledem na modulárnost rozšiřitelnost a kvalitu pro státní správu i komerční sektor Vývoj podle principů agilní metodiky Scrum Spolupráce při technické části nabídek a studiích proveditelnosti Budete se podílet na vytváření komplexních návrhů a řešení, navrhování architektury systémů

Požadujeme

Jste zkušený vývojář nebo i absolvent hledající první pracovní příležitost Všeobecný rozhled v moderních aplikacích Znalost programovacího jazyku Java a dalších nástrojů jako Oracle, PostgreSQL, Enterprise Architekt, GitLab apod. Zápal do práce a chuť se neustále rozvíjet

Nabízíme

Účast na velice zajímavých projektech pro soukromý i veřejný sektor Vzdělávání na pracovišti Týden dovolené navíc Sick Days Dobrovolnický den Nápoje, ovoce a zelenina, zmrzlina na pracovišti Možnost práce na Home office (hybridní režim 3:2) + možnost práce vzdáleně - nejste z Plzně? Nevadí! Team buildingy (firemní akce, rodinné akce, dětské dny, PaintBall) Relax zóny na pracovišti - hrajete stolní fotbal nebo radši sledujete zápasy na O2 TV? Nabízíme oboje! Bonusy za pracovní i životní jubilea, Vánoce, zaměstnanec měsíce, svatební dar, dar pro novorozence Flexibilní pracovní doba Přístup na BookPort - čtete rádi? Služební auto pro jednorázové soukromé účely Children-Friendly office - nemáte hlídání? Nevadí! Stravenky Otevřený bufet - máte chuť na sladké nebo slané? Nové kanceláře
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 45 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj