Typ nabídky

Minimální mzda

Java developer - Full remote

referenční číslo: 43703 | aktuálnost: 21.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme Java vývojáře pro společnost se sídlem v Plzni, která má spoustu zajímavých projektů a jejich produkt je velmi známý. Jejich systémy pokrývají veškeré „Integrované prodejní procesy“ moderního obchodního řetězce a zákazníci jsou významné nadnárodní společnosti po celém světě * HPP * Full-remote
Budete se podílet na vývoji enterprise a cloudových aplikací (např. pokladní systémy, systémy na sledování toku zboží, alternativní platební systémy a mnoho dalších) Nečeká Vás jen programování, ale i analýza a návrhy individuálních řešení Spolupráce v mezinárodních týmech

Požadujeme

Java J2SE nebo EE. SQL či XML Angličtina na komunikativním úrovní Výhodou bude znalost Maven, Spring, SVN, JUnit, Webservices, Swing, Hibernate a CI (Jenkins, Nexus)

Nabízíme

Atraktivní mzdové ohodnocení a práci na zajímavých projektech Kanceláře v centru Plzně s výbornou dostupností a parkovacím místem Možnost práce z domova Flexibilní pracovní dobu Čerpání 26 dnů dovolené a dalších 2 sick days Příspěvek na stravné, nápoje na pracovišti a fruit days Cestovní pojištění pro služební i soukromé účely Můžete si prohloubit znalosti cizích jazyků s rodilými mluvčími. Pořádáme pravidelné kurzy anglického a německého jazyka K dispozici vám bude naše sportovní centrum (squash, TRX, lekce jógy…) či nově otevřená relax zóna Těšit se můžete na společné snídaně a v letních měsících na osvěžení v podobě Nanukových dnů Využít můžete rovněž příspěvek na masáž či služby fyzioterapeuta přímo v areálu firmy Práci si v průběhu celého roku rádi zpestříme teambuildingy, sportovními turnaji či tematickými večírky A těšit se můžete na spoustu dalších zajímavých benefitů
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha, Plzeňský kraj