Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Java developer – E – Commerce

referenční číslo: 53876 | aktuálnost: 02.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro našeho klienta předního světového poskytovatele služeb v oblasti platebních technologií hledáme Java developera. Technologie, se kterými budete pracovat: *Java *Docker *Spring, Spring Boot, WebFlux *Jenkins
Spolupracovat v rámci Scrum týmu Analyzovat obchodní požadavky, poskytovat řešení Navrhovat, vyvíjet a testovat nové funkce Podílet se na zlepšování procesu vývoje

Požadujeme

Více než 5 let zkušeností s vývojem v Javě, nejlépe s projekty e-commerce Vynikající znalost Docker, Spring Boot a Spring, WebFlux, Jenkins Znalost architektonického stylu mikroslužeb Bude výhodou, pokud budete mít: Zkušenosti z obdobné pozice ve finančním/IT sektoru Přehled v Linux a Ansible Znalost Git, JIRA, Maven, Elastic, Consul, Vault, HAProxy, NGINX, Prometheus

Nabízíme

Spolupráci na IČO Mezinárodní projekty Hybridní pracovní režim, pružnou pracovní dobu Práce v dynamickém a inovativním prostředí Příležitost pro profesní růst a rozvoj Samozřejmě super kolegy! Nástup ideálně ihned
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Kontrakt