Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IT Technik pro koordinaci zakázek

referenční číslo: 54136 | aktuálnost: 15.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Máte pokročilou němčinu a vášeň pro IT? Hledáme nové kolegy do stabilní německé společnosti, která nabízí kariérní příležitost v multikulturním prostředí, kde budete klíčovým členem týmu IT podpory v jedné z největších společností poskytujících IT služby v Evropě. Společnost poskytuje vysoce kvalitní služby nejprestižnějším zákazníkům v automobilovém průmyslu v Německu a České republice.
Zajištění pečlivé dokumentace Dodržování dohodnutých časových limitů pro odpovědi a řešení, s cílem dosáhnout vysoké míry spokojenosti zákazníků Identifikace slabých míst a potenciálních zdrojů chyb v provozu prostřednictvím proaktivního přístupu. Tím se zajistí efektivní řešení a minimalizace rizik Provádění nezávislé servisní činnosti podle specifikací klienta Komunikace s klienty a zajištění všech potřeb klienta/zákazníka

Požadujeme

Písemný a komunikační německý jazyk je nutností Zkušenosti se zpracováním příchozích úkolů, které vedou k úspěšnému řešení problému (Žádné call centrum ani příchozí hovory. Pracuje se s ticketovacím systémem) Praktické zkušenosti s podporou Windows PC/notebooků a mobilních zařízení (iOS, Android) jsou vítány, ale pokud máte IT zkušenosti a ochotu se učit, můžeme vaše dovednosti vybudovat Požadujeme znalost softwarové podpory v MS Office 2016 a/nebo Office 365

Nabízíme

Dlouhodobá a stabilní spolupráce Možnost práce z domova Silná podpora rozvoje kariéry vedoucího týmu, manažera atd. Pracujte s nejnovějšími nástroji a aplikacemi Školení a další vzdělávání Notebooky a mobilní telefony i pro osobní použití 25 dní dovolené 3 Sick days Stravenky (100 Kč)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Ostatní