Typ nabídky

Minimální mzda

IT/SW Analytik pro Backend - Praha

referenční číslo: 41271 | aktuálnost: 06.01.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Baví tě čísla, máš zkušenosti s IT Analýzou a testováním? Chtěl bys své dovednosti dále rozvíjet ve společnosti se silným zázemím na evropském trhu? Pro našeho klienta hledáme IT Analytika, který se přidá do malého dynamického týmu, vyvíjejícího řešení pro elektronické celnictví.
tvorba UML modelů a architektury, jakožto implementace řešení ověřovat unit testy již implementované řešení  komunikace s klientem: analýza požadavků a návrh řešení selekci dat z SQL, tvorba dokumentace pro zaškolení nových uživatelů

Požadujeme

zkušenost se skriptováním (např. v JavaScript, Python…) zkušenost s UML modely – stavové a třídní diagramy angličtina na komunikativní úrovni a trestní bezúhonnost NICE TO HAVE zkušenost s prací v SQL (základní dotazování) zkušenost s automatizovaným testováním, s GIT, JIRA či XML

Nabízíme

možnost 50 % home-office flexibilní pracovní dobu 5 týdnů dovolené 3 dny sick-days stravenky karta MultiSport spolupráci na dlouhodobých, mezinárodních, projektech s možností kariérního růstu zázemí v moderních a pohodlných kancelářích v Praze na Karlíně firemní a týmové akce (například hory, gril párty, sportovní nebo poznávací akce)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Česká republika

Obor: IT - prodej a služby