Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IT support

referenční číslo: 53765 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

IT support

Náplň práce

Pro rodinnou firmu s mezinárodním přesahem hledám nového parťáka do IT oddělení - pokud Vás baví uživatelský support, péče o IT techniku a případně i nějaký ten firemní SW včetně zavádění novinek, pak Vás rádi přivítáme mezi námi! Náplň práce: správa kancelářské techniky podpora uživatelům v oblasti IT vybavení práce se sítěmi LAN, VLAN a WLAN zodpovědnost za funkčnost kamerových systémů konfigurace routerů a switchů správa systémů Windows práce s Firewall, Cisco atd.

Požadujeme

SŠ vzdělání IT zaměření praxe na podobné pozici zkušenosti s implementací novinek AJ na uživatelské úrovni v rámci IT schopnost práce v týmu i na samostatných úkolech pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

stabilní práci s dobrým ohodnocením a v přátelském týmu 13. plat a další odměny mobil, notebook dotované stravování a občerstvení na pracovišti jazykové kurzy možnost profesního růstu firemní akce a další benefity... Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 62 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů