Typ nabídky

Minimální mzda

IT specialista (od 45.000 KČ)

referenční číslo: 41573 | aktuálnost: 09.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti z pozice IT správce ve výrobní společnosti a chtěli byste se kariérně posunout? Máte zkušenost s vývojem a analýzou SW a umíte anglicky na komunikativní úrovni? Zašlete nám svůj životopis v CZ i EN verzi a staňte se součástí našeho týmu!
Úspěšná a ve svém oboru jedinečná společnost hledá kolegu na pozici:

IT SPECIALISTA (OD 45.000 KČ)

Náplň práce

  • Údržba a rozvoj IT infrastruktury
  • Koordinace a podpora místních poskytovatelů IT služeb
  • Konfigurování serverových služeb
  • Zodpovědnost za uživatele první a druhé úrovně

Požadujeme

  • Středoškolské / vysokoškolské vzdělání v oblasti informační technologie
  • Alespoň 2 roky praxe na pozici IT správce
  • Znalost Office 365, virtuální platformy
  • Velmi dobrá orientace v hardware a sítích
  • Aktivní a zodpovědný přístup k řešení problému, samostatnost

Nabízíme

  • Dlouhodobý pracovní poměr
  • Bonusy a prémie
  • Stravenkový paušál
  • Kartu Multisport
  • Možnost kariérního růstu
  • Firemní akce
  • Parkoviště
  • Férové mzdové ohodnocení
  • Přístup k moderním technologiím
  • Bezva tým parťáků
  • Místo výkonu práce: Frýdecko-Místecko

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, IT - správa systémů a služby