Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IT - specialista / IT - specialistka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29411220718 | aktuálnost: 16.06.2024

ATAS elektromotory Náchod a.s.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu určitou (6 měsíců) s možností prodloužení, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: správa, údržba a rozvoj počítačové sítě a serverů, monitorování stavu síťové infrastruktury a bezpečnostních incidentů a jejich vyhodnocování, vylepšování síťové infrastruktury a jejího zabezpečení v závislosti na aktuálních trendech, instalování systémového a programového vybavení, správa a rozvoj vnitropodnikových informačních systémů.

Požadavky: VŠ vzdělání v oboru IT, praxe v oblasti správy sítě a serverů, zaměstnání na HPP s výhodou pružné pracovní doby, znalost operačních systémů MS Windows (server i klient) a jejich síťových funkcí, dobrá znalost dohledových, logovacích či backup systémů, oceníme zkušenosti s kybernetickou bezpečností, znalost MS SQL a informačního systému Helios iNuvio - výhodou, komunikativnost, spolehlivost, samostatnost, odpovědnost, týmový přístup.

Zaměstnavatel nabízí: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, zvýhodněné mobilní tarify, rekreaci na chatě v Krkonoších, odměny za dárcovství krve, příspěvek na dětské tábory a další benefity.

Kontakt - paní Andrea Eimannová, tel. 491 446 490, 604 211 467; paní Michaela Havlíková, tel. 491 446 489, 731 612 697, e-mail: personalistika@atas.cz (pro zaslání životopisu).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC znalost operač. systémů MS Windows (server i klient) a jejich síť. funkcí atd.PHP_EOLJiné komunikativnostPHP_EOL

Mzda: 36 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Bratří Čapků 722, Náchod, 54701

Region: Královéhradecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské