Typ nabídky

Minimální mzda

IT security specialista (75-85.000 Kč)

referenční číslo: 53135 | aktuálnost: 16.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Nadnárodní automotive společnost hledá nového zkušeného kolegu na pozici IT SECURITY SPECIALISTA (75-85.000 Kč)

Splňujete naše požadavky? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis!!

Náplň práce

  • SŠ vzdělání (obor informatiky výhodou)
  • Spolupracuje s ostatními členy IT týmu – Infrastructure Engineer, ServiceDesk, BusinessApp
  • Definuje, spravuje a implementuje standardy a zásady IT bezpečnosti -> bezpečnostní konfigurace, hesla, HW, MDM, FW, VLANs, …
  • Sleduje bezpečnostní KPIs
  • Vytváří a udřzuje Security risk register
  • Pravidelně vytváří školící materiály ke zlepšení povědomí kolegů o bezpečnosti
  • Reaguje na bezpečnostní upozornění
  • Proaktivně zvyšuje míru zapezpečení
  • Spolupracuje s externími společnostmi na zabezpečení systémů
  • Vytváří a aktualizuje dokumentaci (diagramy, topologie, manuály, …)
  • Spolupracuje na výběru a pořizování nového HW/služeb a jejich implementaci

Požadujeme

  • SŠ vzdělání - obor IT
  • Znalost AJ - pro denní komunikaci
  • Znalost infrastruktury Azure
  • Orientace v TCP/IP, LAN,WAN, DNS
  • Zkušenosti s PEN testy
  • Ovládání Windows server 2008-2022
  • Znalosti v oblasti zabezpečení emailu
  • Schopnost spolupracovat s ostatními členy IT týmu a externími dodavateli
  • Proaktivně vyhledává možnosti ke zlepšení zabezpečení

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba (HO)
  • proplacené přesčasy
  • příspěvky na stravování
  • široký systém benefitů
  • moderní firemní prostředí

Lokalitu: Chomutov

Mzda: 75 000 - 85 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: IT - správa systémů a služby