Typ nabídky

Minimální mzda

IT procesní specialista (až 90.000 Kč)

referenční číslo: 40741 | aktuálnost: 10.07.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Chcete pracovat pro špičkovou firmu? V kolektivu, kde není nouze o humor a akci? Pokud splňujete co je potřeba, jste náš člověk!!

IT firma patřící mezi jedničky ve svém oboru hledá nového kolegyu či kolegyni na pozici:

IT PROCESNÍ SPECIALISTA (až 90.000 Kč)

Náplň práce

  • Odpovědnost za návrh, provozní kontrolu a neustálé zlepšování procesu a jeho metrik
  • Definice cíle procesu a poslání a opatření, která jsou v souladu se strategiemi organizace
  • Zajišťování a průběžná optimalizace vhodných návrhů procesů, včetně správných obchodních požadavků
  • Stanovování a monitorování výkonnostní cíů, KPI
  • Kontrola a řešení problémů procesu
  • Komunikace změn procesu
  • Kooperace napříč firmou

Požadujeme

  • Zkušenosti v podobné sféře (ideálně v IT)
  • Praxi v oblasti process/service delivery
  • Proaktivitu a vysokou motivovanost
  • Praktické zkušenosti s ITIL
  • Perfektní anglický jazyk

Nabízíme

  • 25 dní dovolené + 5 sick day
  • Parkovací místo
  • Notebook
  • Mobilní telefon dle svého výběru a případně k soukromému využití
  • Pružnou pracovní dobu
  • Home office
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport karta i pro rodinné příslušníky
  • Firemní akce
  • Místo výkonu práce: Brno město

Mzda: 70 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby