Typ nabídky

Minimální mzda

IT podpora pro interní zákazníky

referenční číslo: 53165 | aktuálnost: 20.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do přátelského kolektivu našeho klienta, který obchoduje s domácím zbožím, hledáme kandidáty na pozici IT podpory. Vaším úkolem bude poskytnout technickou podporu interním zákazníků a sbírat a komunikovat dál jejich požadavky na rozvoj IT ve firmě. Spolupracovat budete s vývojovým týmem, externími dodavateli i zaměstnanci v dalších odděleních firmy.
Poskytování rychlé podpory a pomoci při odstraňování problémů uživatelům po telefonu, emailu nebo přes HelpDesk Sběr a komunikace požadavků klientů externím dodavatelům Úzká spolupráce s IT týmem i externími dodavately Tvorba a údržba dokumentace Konfigurace systémů jako např. ERP a WMS

Požadujeme

Komunikační a analytické schopnosti Znalost práce s operačními systémy Windows, Mac a Linux. Předchozí zkušenost s HelpDesk nebo technickou podporou Plynulá čeština a angličtina alespoň základní úrovni (ke čtení technické dokumentace)

Nabízíme

25 dní dovolené, sick days Příspěvek na stravování Částečný home office Telefon, notebook. Zaměstnanecká sleva na zboží Bezplatné parkování u vchodu do firmy Příležitost k dalšímu vzdělávání a kariernímu růstu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Královéhradecký kraj