Typ nabídky

Minimální mzda

IT Manager Mladá Boleslav

referenční číslo: 45582 | aktuálnost: 29.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledám člověka na pozici IT managera pro německou nadnárodní technologickou společnost, která má obchodní model kombinující služby informačních technologií s údržbou IT infrastruktury pro průmyslové zákazníky s přímým prodej Hardwarových a Softwarových IT produktů. Máte zkušenost s vedením infrastrukturního týmu? Mluvíte plynně německy? Pak hledáme právě Vás.
Jako IT Manager budete poskytovat nezávislé poradenství a operativně řídit provoz našim zákazníkům v náročných rozsáhlých IT projektech. V rámci Vaší pozice se očekává ochota cestovat v rámci české Republiky (převážně do lokality Praha) a pravidelná přítomnost na lokalitě v Neckarsulmu v Německu. Vašimi hlavními odpovědnostmi budou: Řízení týmu vzdálené IT podpory / service desku a zodpovědnost za chod celého oddělení Digitalizace a optimalizace procesů a sledování plnění nastavených SLA Zajištění poskytování IT služeb zákazníkům, dodržování a hlídaní jejich kvality

Požadujeme

Očekáváme, že budete mít: Zkušenost na pozici vzdálené technické podpory (Remote and ServiceDesk) a zkušenost s řízením týmu vzdálené podpory Plynulou Němčinu v psaném i ústním projevu (většina našich zákazníků jsou Německé společnosti) Angličtinu na komunikativní úrovni (máme i kolegy cizince) Chuť a sílu vybudovat si celý tým Výborné vyjednávací a komunikační schopnosti, asertivitu a prezentační dovednosti

Nabízíme

Dlouhodobou a stabilní spolupráci pro německou společnost Možnost vybudovat si celé oddělení a začít od píky 25 dní dovolené 3 sickdays Stravenky (100,- CZK)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Středočeský kraj

Obor: Management