Typ nabídky

Minimální mzda

IT L2 Support Specialista

referenční číslo: 53151 | aktuálnost: 18.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Mezinárodní společnost, která působí v oblasti energetiky, realit a IT hledá do svého IT teamu zkušeného L2 Support Specialistu, který má chuť a motivaci přijmout novou výzvu.
poskytování pokročilé technické podpory koncovým uživatelům telefonicky, e-mailem nebo osobně řešení SW/HW problémů eskalované L1 týmem instalace, konfigurace a údržba IT systémů a aplikací aktualizace systémů dokumentovat a sledovat všechny incidenty a řešení podpory v systému řízení požadavků spolupráci s ostatními týmy IT, aby byla zajištěna kontinuální podpora a péče participaci na tvorbě dokumentace a knowledge base

Požadujeme

Potřebovali bychom, abyste již měli předchozí zkušenost a znalost: podpory koncových uživatelů O365 a Active Directory správy Windows serverů chuť aktivně řešit technické problémy a požadavky, integrace/implementace nových systémů a zapojovat se do interních IT projektů

Nabízíme

možnost se realizovat v mladém a dynamickém týmu moderní a reprezentativní pracovní prostředí v našem novém sídle na Praze 6 se skvělou dopravní dostupností Z finančních benefitů Vám můžeme nabídnout: pravidelnou každoroční revizi mzdy roční bonusové schéma příspěvek na penzijní připojištění ve výši 3 % z hrubé základní měsíční mzdy A to ještě není vše, čeká Vás spoustu dalších benefitů jako například: moderní firemní fitness přímo v budově, MultiSport karta výhodné ceny stravování ve firemní restauraci vyhlášené skvělou nabídkou program nadstandardní zdravotní péče – příspěvky na očkování, pravidelné preventivní prohlídky, Dny zdraví ucelený program odborného vzdělávání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: IT - správa systémů a služby