Typ nabídky

Minimální mzda

IT END user support NJ (až 55.000 Kč)

referenční číslo: 34286 | aktuálnost: 25.10.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví vás práce s koncovými uživateli? Máte výbornou němčinu na komunikační úrovní? Zajímá vás oblast IT?

Rád Vám pozici představím, která je pro společnost působící v Brně.

IT END USER SUPPORT NJ (až 55.000 Kč)

Náplň práce

  • Interní podpora IT uživatelů.
  • Zpracování IT požadavků prostřednictvím ticketů, e-mailů a telefonátů v ITSM nástroji.
  • Samostatné řešení obtíží našich uživatelů.
  • Udržování provozních databází a znalostní dokumentace.
  • Podpora zavádění nových IT technologií.
  • Spolupráce na globálních IT projektech.

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Dobré komunikační dovednosti v českém jazyce a komunikativní znalost německého jazyka.
  • Středně pokročilá znalost anglického jazyka
  • Předchozí zkušenosti ze service desku nebo second level support.
  • Dobré komunikační schopnosti, zákaznický přístup, schopnost pracovat v týmu.
  • Zkušenosti v oblasti ITIL a projektového řízení.
  • Schopnost analytického myšlení a ochota se učit nové věci.

Nabízíme

  • Zajímavou práci v mezinárodním, ale kompaktním a přátelském IT týmu.
  • Zajímavé mzdové ohodnocení.
  • Jednosměnný provoz (pondělí-pátek) s flexibilním přístupem k pracovní době.
  • Možnost home office
  • Roční prémie
  • 5 týdnů dovolené.
  • Penzijní připojištění.
  • Program pro výhodné telefonování.
  • Stravenky.
  • Firemní notebook a mobil.

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - správa systémů a služby, Služby, osobní služby, au-pair