Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

IT administrator, l2/l3 support

referenční číslo: 49640 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Zvládnete vyřešit požadavky L2/L3 a znáte dobře prostředí Microsoft? Nedělá vám problém skriptování v PowerShell? Domluvíte se občasně anglicky se zahraniční centrálou?

Pak nám zašlete Vaše CV!

Mezinárodní holdingová skupina hledá posilu do svého týmu na pozici:

IT ADMINISTRATOR, L2/L3 SUPPORT

Náplň práce

  • Kompletní správa prostředí Microsoft pro firemní uživatele
  • Řízení koncových zařízení (Intune/SCCM)
  • L2/L3 support
  • Skriptování v PowerShell
  • Testování a implementace nových funkcí

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Komunikativní znalost anglického jazyka (občasná komunikace se zahraniční centrálou)
  • Zkušenost se skriptovacím jazykem PowerShell

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové vzdělávání
  • Odborná školení
  • Příspěvek na sport
  • Termín nástupu: IHNED nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: Praha

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby