Typ nabídky

Minimální mzda

IT administrátor - junior (38-42.000 Kč)

referenční číslo: 43889 | aktuálnost: 02.06.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte IT vzdělání? Vyznáte se v SQL a databázích?
Hledáte novou pracovní příležitost? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis!

Stabilní společnost na trhu hledá do svého týmu novou posilu na pozici:
IT ADMINISTRÁTOR - JUNIOR (38-42.000 Kč)

Náplň práce

  • Správa MS SQL serverů
  • Správa databází, export dat
  • Spolupráce s kolegy
  • Reporting

Požadujeme

  • SŠ/VŠ vzdělání ideálně v oblasti IT
  • Znalost databází, zejména MS SQL
  • Základní orientace v serverových systémech Microsoftu
  • Proaktivní přístup

Nabízíme

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy a prémie
  • HOME OFFICE
  • Mobilní telefon, notebook
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce
  • Nástup možný: IHNED nebo dle dohody
  • Místo výkonu práce: 15 minut od Velkého Meziříčí

Mzda: 38 000 - 42 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: IT - prodej a služby, IT - vývoj aplikací a systémů, IT - správa systémů a služby