Typ nabídky

Minimální mzda

IT administrátor ve fajn týmu s aj, dopravné, bonusy #2SNCF

referenční číslo: 65f968f339954a446b2349ad | aktuálnost: 18.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Jsi absolventem/tkou IT oboru nebo IT nadšenec a bavila by tě tech. podpora menšího, fajn mladého týmu kolegů a práce na zajímavých IT projektech? Pak se nám ozvi, nabízíme flexi prac. dobu (pevně 9-15), možnost HO, příspěvky na dopravu, spoustu zajímavých školení od MS, spolupráci na mezinárodních IT projektech a spoustu dalších fajn bonusů!
A co tě na pozici čeká?
- tech. podpora pro správu 150 uživatelů v ČR (front line assistance), komunikace i se zahraničními kolegy
- aktivní podpora kolegů při řešení problémů s uživatelským HW, ale i na výrobních linkách
- správa uživatelských účtů (AD / GPO / O365), spolupráce i s L2 techniky na složitějších případech (Windows server infrastruktura). V této oblasti stačí mít základní povědomí, na problémech budeš pracovat se zkušenými kolegy.
- zodpovědnost za optimalizaci systému, instalaci aktualizací a údržbu (40 VM v ČR).
- budeš reportovat IT Managerovi a pomáhat při realizaci lokálních i mezinárodních IT projektů.
- budeš vytvářet a aktualizovat interní dokumentaci
·-naší vizí je zautomatizovat procesy a postupně přejít do decentralizovaného Cloud řešení.

Požadujeme

- Znalost Windows prostředí a Windows Server rolí (AD, Print, DNS, FS), znalost O365 (Exchange, AAD, Sharepoint, OneDrive)
- Základní povědomí o networkingovém prostředí
- Jsi samostatný/á, máš analytické a technické myšlení - víš, kde a jak hledat problém (Google, KB, TechNet atd.).
- Výborné komunikační dovednosti v češtině i angličtině (úroveň B2).
- Jsi prozákaznicky orientovaný/á, rád/a pomůžeš kolegům v řešení problému.
- Máš chuť zlepšovat a automatizovat procesy, zajímáš se o novinky v IT.

Nabízíme

- Flexibilní prac. dobu (pevně 9-15)
- Smlouva na dobu neurčitou
- Bezplatné školení od MS (AZ-900, MS-700, SC-200, atd.).
- Příspěvek na dopravu ve výši 1 000 Kč měsíčně
- Možnost občasné práce z domu
- Týden dovolené navíc
- Občerstvení na pracovišti s dotovaným stravováním a kávou zdarma, ovocné dny, apod.
- Multisport karta nebo FlexiPass, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění.
- Perspektiva silné mezinárodní společnosti
- Práce s moderním HW a SW a na projektech, které přesahují jednotlivé pobočky.
- Tvé nápady u nás nezapadnou, tvá kreativita u nás najde uplatnění
- Možnost profesního vzdělávání, neomezená možnost on-line kurzů přes Seduo
- Před firmou se vždy najde místo na zaparkování nebo se pohodlně dostanete i MHD.
- Práce v hezkých čistých prostorách, protože hala je nově vybudovaná

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Jihomoravský kraj

Obor: IT - prodej a služby, IT - správa systémů a služby, IT - vývoj aplikací a systémů

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita